KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423457

nr 1742 3457

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Stockholm, Gamla Stan. Signerad, oramad. Olja på duk, 50x61 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 november 2025
kl 19:37:49

22/11 07:39:37 1      500 kr
24/11 19:32:49 2      Vinnande bud

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler